Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
MAJ 2020
 
29
18:30
fre
18:30    
Pojkar 08, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Linero IF vit  -      
30
09:30
lör
09:30    
Pojkar 09, Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI blå - Linero IF röd  -      
30
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP - Gräsplan
Linero IF röd - Trollenäs IF  -      
30
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11, Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - Lunds FF/Arlövs BI  -      
30
10:00
lör
10:00    
Flickor 12-13, Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening - Södra Sandby  -      
30
11:00
lör
11:00    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Eslövs BK svart  -      
30
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Linero IP - Gräsplan
Linero IF vit - Staffanstorp United FC gul  -      
30
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Linero IF grön  -      
30
13:30
lör
13:30    
Flickor 10-11, Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - Bara GoIF  -      
30
14:00
lör
14:00    
Flickor 05-06, Linero IP A-plan
Linero IF - Svedala IF  -      
30
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC röd - Linero IF röd  -      
31
10:00
sön
10:00    
Pojkar 06, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 9-manna
Höörs IS vit - Linero IF vit  -      
31
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Torns IF svart  -      
31
10:00
sön
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - FC Staffanstorp vit  -      
31
10:00
sön
10:00    
Flickor 10-11, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Lunds FF - Linero IF röd  -      
31
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Linero IF röd  -      
31
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero IF - Eslövs BK  -      
31
11:30
sön
11:30    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - FC Champions  -      
31
12:00
sön
12:00    
Flickor 05-06, Bortaplan
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Linero IF  -      
31
12:00
sön
12:00    
Flickor 10-11, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - Linero IF vit  -      
31
15:00
sön
15:00    
Pojkar 05, Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening - BK Olympic  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2020
 
24
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06, Linero IP - Konstgräs
Linero IF - Vellinge IF  -      
24
15:00
sön
15:00    
Pojkar 05, Bortaplan
Furulund ik - Linero Idrottsförening  -      
24
15:00
sön
15:00    
Veberöds AIF - Linero Idrottsförening1  -  3  
24
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07, Borgeby IP
Bjärreds IF - Linero Idrottsförening  -      
23
15:00
lör
15:00    
Flickor 10-11, Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero Idrottsförening - Linero Idrottsförening  -      
23
11:30
lör
11:30    
Flickor 08-09, Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening - Kulladals FF  -      
23
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP - Gräsplan
 
Linero Idrottsförening - GIF Nike   -      
23
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening - Södra Sandby IF  -      
23
09:30
lör
09:30    
Flickor 05-06, Bortaplan
Dösjöbro IF - Linero Idrottsförening  -      
23
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12, Smörlyckans IP
Lunds FF - Linero IF P12  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Hitta vår hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Felanmälan
Väder

klart.se