SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Flickor 12-13
Linero Idrottsförening
Herrar
Herrar
Herrar, futsal
Herrjuniorer, P19
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Flicklag
Flickor 08-09
Flickor 10-11
Flickor 12-13
Flickor 14-15
Flickor 16-17
Knattelag
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Pojkar 17
Flickor och pojkar 18
Övriga lag
Målvaktsträning
Idrott hela livet
Tävlingsfri fotboll
Klubbstugan
Intranät
Föreningsgrupper
Styrelse
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Linero Idrottsförening
Herrar
Herrar
Herrar, futsal
Herrjuniorer, P19
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Flicklag
Flickor 08-09
Flickor 10-11
Flickor 12-13
Flickor 14-15
Flickor 16-17
Knattelag
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Pojkar 17
Flickor och pojkar 18
Övriga lag
Målvaktsträning
Idrott hela livet
Tävlingsfri fotboll
Klubbstugan
Intranät
Föreningsgrupper
Styrelse
Linero Idrottsförening
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: F12 Sydvästra B1, vår
2024: F12 Sydvästra C1, vår
2023: F11 Sydvästra A, höst
2023: F11 Sydvästra A, vår
2023: F11 Sydvästra C1, höst
2023: F11 Sydvästra C1, vår
2022: F10 Sydvästra B1, höst
2022: F10 Sydvästra B1, vår
2022: F10 Sydvästra B2, höst
2022: F10 Sydvästra B2, vår
2021: F9 Sydvästra B1, höst
2021: F9 Sydvästra B2, höst
2021: F9 Sydvästra B2, vår
2021: F9 Sydvästra B3, vår
2020: F8 Sydvästra grp 2, höst
2020: F8 Sydvästra grp 3, höst
DECEMBER 2023
16
09:45
lör
09:45
Dalby IP
Dalby GIF -
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
-
FEBRUARI 2024
03
10:00
lör
10:00
Berga IP/konstgräs/Eslöv
Stehags AIF -
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
-
MARS 2024
02
10:00
lör
10:00
Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
- LFF
-
10
10:30
sön
10:30
Heden i Helsingborg
Råå IF -
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
-
23
09:30
lör
09:30
Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
- Uppåkra IF
-
30
10:00
lör
10:00
Oxievångs IP
Oxie SK -
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
-
APRIL 2024
06
10:00
lör
10:00
Linero IP - Konstgräs
Linero Idrottsförening 4.Flickor 12-13
- Kulladals FF
-
13
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit
- Dalby GIF blå
-
14
12:00
sön
12:00
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp -
Linero IF röd
-
20
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd
- Dalby GIF vit
-
21
12:00
sön
12:00
Berga IP, konstgräs
Eslövs BK -
Linero IF vit
-
27
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit
- Stehags AIF blå
-
28
09:30
sön
09:30
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 -
Linero IF röd
-
MAJ 2024
04
14:00
lör
14:00
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd
- FC Rosengård marin
-
05
16:30
sön
16:30
Hörby IP E-plan 7-manna 1
Hörby FF svart -
Linero IF vit
-
18
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit
- Dösjöbro IF
-
19
11:00
sön
11:00
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF grön -
Linero IF röd
-
25
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd
- IF Limhamn Bunkeflo vit
-
26
16:00
sön
16:00
Smörlyckans IP Plan 4
Lunds FF vit -
Linero IF vit
-
JUNI 2024
01
10:00
lör
10:00
Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF vit -
Linero IF röd
-
01
12:30
lör
12:30
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit
- Torns IF
-
08
10:00
lör
10:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd
- Lunds FF grön
-
08
12:00
lör
12:00
Svanvallen IP A-plan 7-manna 2
Maglasäte IF -
Linero IF vit
-
15
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit
- Harlösa IF/Torna Hällestads IF (F13)
-
16
11:30
sön
11:30
Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
Blentarps BK -
Linero IF röd
-
Hitta hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Råd & vård av idrottsskador
Felanmälan & Journummer