Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
AUGUSTI 2020
 
08
11:00
lör
11:00    
Flickor 08-09, Gunnesbogård
Lunds Bois - Linero Idrottsförening  -      
08
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11, Smörlyckans IP
Lunds FF - Linero Idrottsförening  -      
09
09:30
sön
09:30    
Pojkar 10, Borgeby IP
Bjärreds IF - Linero Idrottsförening  -      
09
14:00
sön
14:00    
Herrar, fotboll, Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue - Linero IF  -      
09
14:00
sön
14:00    
U16, Linero IP - Konstgräs
U16 » 
Linero Idrottsförening - Limhamn
  -      
09
17:30
sön
17:30    
Pojkar 06, Linero IP - Konstgräs
Linero IF - Kulladals FF  -      
 
11
17:00
tis
17:00    
U16, Bortaplan
U16 » 
Rydgårds - Linero Idrottsförening
  -      
14
19:00
fre
19:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - KSF Srbija Malmö  -      
15
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF grön - Hardeberga BK vit  -      
15
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Färs & Frosta Arena, Höör
Höörs IS vit - Linero IF röd  -      
15
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - FC Rosengård  -      
15
10:30
lör
10:30    
Pojkar 09, Gislvs IP B-plan 7-manna 1
Gislövs IF - Linero IF vit  -      
15
10:30
lör
10:30    
Flickor 08-09, Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike - Linero IF vit  -      
15
11:00
lör
11:00    
Pojkar 07, Berga IP, konstgrs
Eslövs BK svart - Linero IF röd  -      
15
12:00
lör
12:00    
Pojkar 09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Linero IF röd  -      
15
12:30
lör
12:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - IF Lödde  -      
15
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Hittarps IK 2  -      
16
09:30
sön
09:30    
Pojkar 11, Bortaplan
Torns IF / Hardeberga - Linero Idrottsförening  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Värpinge IF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
16
11:00
sön
11:00    
Flickor 08-09, Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF - Linero IF röd  -      
16
12:30
sön
12:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF vit - Trollenäs IF röd  -      
16
16:00
sön
16:00    
Pojkar 07, lyckevallen A-plan 9-manna
Löberöds IF - Linero IF vit  -      
 
17
19:00
mån
19:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - BK Flagg  -      
17
19:00
mån
19:00    
Herrjuniorer, fotboll, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK 2 - Linero IF  -      
22
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - Lunds BK vit  -      
22
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Malmö FF Vit  -      
22
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten blå - Linero IF vit  -      
22
11:30
lör
11:30    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Lunds BK vit  -      
22
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - Lunds FF vit  -      
22
11:30
lör
11:30    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Kulladals FF blå  -      
22
13:00
lör
13:00    
Herrar, fotboll, Husiegårds IP A-plan
Husie IF - Linero IF  -      
22
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06, Borgeby IP A-plan
Bjärreds IF röd - Linero IF vit  -      
22
15:00
lör
15:00    
Pojkar 08, Svalebo, konstgrs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - Linero IF vit  -      
23
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Hörby FF svart  -      
23
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Harrie FF röd  -      
23
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS vit - Linero IF grön  -      
23
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - GIF Nike röd  -      
23
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08, Brovallen, Bunkeflostrand konstgrs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Linero IF röd  -      
23
12:00
sön
12:00    
Herrjuniorer, fotboll, Strandvallen
Mjällby AIF - Linero IF  -      
23
12:00
sön
12:00    
Flickor 10-11, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Linero IF röd  -      
23
14:00
sön
14:00    
Herrar, fotboll, Gullviksborgs IP A-plan
AIF Barrikaden - Linero IF  -      
23
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06, Bckagrds IP plan 2
Kvarnby IK blå - Linero IF röd  -      
23
14:00
sön
14:00    
U16, Linero IP - Konstgräs
U16 » 
Linero Idrottsförening - Bunkeflo
  -      
 
28
18:00
fre
18:00    
Flickor 08-09, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Linero IF röd  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Harrie FF blå  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09, Svalebo, konstgrs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Linero IF vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS - Linero IF vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - BK Höllviken röd  -      
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar 07, Husarngens IP A-plan 9-manna
Eslövs BK randig - Linero IF vit  -      
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar 09, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Linero IF röd  -      
29
11:30
lör
11:30    
Flickor 10-11, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - Torns IF  -      
29
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - Bjärreds IF blå  -      
29
14:00
lör
14:00    
Herrar, fotboll, Uppåkravallen, konstgräs 1
Uppåkra IF - Linero IF  -      
29
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Eslövs BK  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Bjärreds IF blå  -      
30
10:00
sön
10:00    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF röd - Gislövs IF  -      
30
11:00
sön
11:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF vit - Linero IF vit  -      
30
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Lerbcksskolans IP konstgrsplan
Värpinge IF - Linero IF röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF grön - Uppåkra IF grön  -      
30
11:30
sön
11:30    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF vit - IF Limhamn Bunkeflo vit  -      
30
13:00
sön
13:00    
Pojkar 10, Sjöbo IP B-plan
Sjöbo IF blå - Linero IF röd  -      
30
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF vit - Lunds FF  -      
30
13:30
sön
13:30    
U16, Bortaplan
U16 » 
Staffanstorp - Linero Idrottsförening
  -      
 
31
19:00
mån
19:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Sjöbo IF  -      
SEPTEMBER 2020
 
02
19:00
ons
19:00    
Herrar, fotboll, Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - Linero IF  -      
04
18:15
fre
18:15    
Pojkar 06, lyckevallen A-plan 9-manna
Löberöds IF/GOF IF - Linero IF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Dalby GIF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Torns IF svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Torns IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Smrlyckans IP, konstgrs 7-manna 1
Lunds FF - Linero IF röd  -      
05
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue - Linero IF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Flickor 12-13, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo röd - Linero IF röd  -      
05
10:30
lör
10:30    
Flickor 12-13, Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK - Linero IF vit  -      
05
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06, Husarngens IP A-plan
Eslövs BK - Linero IF röd  -      
05
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - Lunds BOIS  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Lunds BOIS  -      
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Linero IF röd  -      
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Furulunds IK gul  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar 08, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF vit - Linero IF grön  -      
06
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Torns IF svart  -      
06
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Kvarnby IK röd  -      
06
13:00
sön
13:00    
Pojkar 08, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - Linero IF vit  -      
06
14:00
sön
14:00    
Herrar, fotboll, Smörlyckans IP
Teknologkårens IF LTH - Linero IF  -      
 
08
19:15
tis
19:15    
Herrjuniorer, fotboll, Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Linero IF  -      
11
19:15
fre
19:15    
Herrar, fotboll, Smörlyckans IP, konstgräs
Lunds SK - Linero IF  -      
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Sjöbo IF  -      
12
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Askerds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - Linero IF röd  -      
12
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - Bara GoIF vit  -      
12
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
Klågerups GoIF - Linero IF vit  -      
12
11:30
lör
11:30    
Flickor 10-11, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Torna Hällestads IF  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - GIF Nike  -      
12
13:00
lör
13:00    
Pojkar 09, Klostergrdens IP plan 4A konstgrs 7-manna
Lunds BK blå - Linero IF röd  -      
12
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - IFK Hässleholm 2  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Åkarps IF 1  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF grön - Linero IF röd  -      
13
10:00
sön
10:00    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna A
Linero IF röd - BK Höllviken  -      
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar 09, Tornvallen, Stngby konstgrs 7-manna 1
Torns IF svart - Linero IF vit  -      
13
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Hgalids IP, B-plan 9-manna
Harrie FF blå - Linero IF röd  -      
13
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF grön - Höörs IS blåvit  -      
13
11:30
sön
11:30    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna A
Linero IF vit - FC Rosengård  -      
13
12:30
sön
12:30    
Flickor 08-09, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - Linero IF vit  -      
13
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF vit - Lunds BK röd  -      
13
16:00
sön
16:00    
Pojkar 07, Svalebo, konstgrs 9-manna
Veberöds AIF svart - Linero IF vit  -      
 
18
19:00
fre
19:00    
Pojkar 06, Rosengrds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - Linero IF röd  -      
19
09:00
lör
09:00    
Flickor 10-11, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF - Linero IF vit  -      
19
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - Linero IF vit  -      
19
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - Bjärreds IF vit  -      
19
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Oxie SK svart  -      
19
11:30
lör
11:30    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Harlösa IF  -      
19
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - Hardeberga BK  -      
19
11:30
lör
11:30    
Flickor 08-09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Maglasäte IF  -      
19
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06, Tolvans IP B-plan 9-manna
IF Lödde gul - Linero IF vit  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - AIF Barrikaden  -      
19
16:00
lör
16:00    
Herrjuniorer, fotboll, Strandängens IP A-plan
Ifö Bromölla IF - Linero IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Kävlinge GoIF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Flickor 10-11, Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Linero IF röd  -      
20
10:00
sön
10:00    
Flickor 12-13, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF - Linero IF vit  -      
20
11:00
sön
11:00    
Flickor 12-13, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 2
Skanör Falsterbo IF - Linero IF röd  -      
20
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - IF Lödde gul  -      
20
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Arlövs BI blå  -      
20
12:30
sön
12:30    
Pojkar 08, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 3 - Linero IF röd  -      
20
13:30
sön
13:30    
Pojkar 08, Svalebo, konstgrs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Linero IF grön  -      
 
21
19:00
mån
19:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Södra Sandby IF  -      
26
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Torns IF svart  -      
26
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Linero IF röd  -      
26
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Backarnas FF  -      
26
10:00
lör
10:00    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF röd - Uppåkra IF grön  -      
26
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Linero IF vit  -      
26
11:30
lör
11:30    
Flickor 10-11, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Lunds BOIS  -      
26
11:30
lör
11:30    
Flickor 12-13, Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF vit - GIF Nike blå  -      
26
12:00
lör
12:00    
Pojkar 07, Staffansvallen Plan 4, konstgrs
Staffanstorp United FC lila - Linero IF vit  -      
26
12:00
lör
12:00    
Herrjuniorer, fotboll, Trollevallen A-plan
Trollenäs IF - Linero IF  -      
26
13:00
lör
13:00    
Pojkar 09, Klostergrdens IP plan 4A konstgrs 7-manna
Lunds BK vit - Linero IF vit  -      
26
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - Staffanstorp United FC röd  -      
26
16:00
lör
16:00    
Herrar, fotboll, Kroksbäck IP A-plan
Bosnien Hercegovinas SK - Linero IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - GIF Nike blå  -      
27
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Gamla IP, Klgerup konstgrs 7-manna 1
Klågerups GoIF röd - Linero IF röd  -      
27
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF grön - Lunds BK röd  -      
27
11:30
sön
11:30    
Flickor 08-09, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
FC Champions - Linero IF vit  -      
27
12:00
sön
12:00    
Flickor 08-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Linero IF röd  -      
27
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF vit - Höörs IS vit  -      
27
16:00
sön
16:00    
Pojkar 07, Tornvallen, Stngby konstgrs 9-manna
Torns IF orange - Linero IF röd  -      
 
28
19:00
mån
19:00    
Herrar, fotboll, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan
Höörs IS - Linero IF  -      
OKTOBER 2020
 
02
19:00
fre
19:00    
Herrjuniorer, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Dösjöbro IF  -      
03
09:15
lör
09:15    
Flickor 12-13, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 - Linero IF vit  -      
03
09:30
lör
09:30    
Flickor 12-13, Uppåkravallen
Uppåkra IF gul - Linero IF röd  -      
03
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Hörby FF svart  -      
03
10:00
lör
10:00    
Flickor 08-09, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - FC Rosengård  -      
03
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06, Klostergrdens IP plan 8
Lunds BK - Linero IF röd  -      
03
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - Genarps IF  -      
03
11:30
lör
11:30    
Flickor 08-09, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - FC Staffanstorp blå  -      
03
11:30
lör
11:30    
Flickor 10-11, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF - Linero IF röd  -      
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 2
Staffanstorp United FC vit - Linero IF grön  -      
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08, Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
Kvarnby IK röd - Linero IF röd  -      
03
13:00
lör
13:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - FC Möllan  -      
04
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07, Svalebo, konstgrs 9-manna
Veberöds AIF - Linero IF röd  -      
04
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Lunds FF vit - Linero IF vit  -      
04
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Lunds FF grön  -      
04
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Uppåkra IF vit  -      
04
12:00
sön
12:00    
Flickor 10-11, Sorgenfri IP Konstgrs 7-manna 2
Malmö City FC - Linero IF vit  -      
04
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06, Husarngens IP A-plan 9-manna
Eslövs BK röd - Linero IF vit  -      
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07, Filborna IP 4
Spanska Akademin FF - Linero IF vit  -      
 
05
19:00
mån
19:00    
Herrar, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - Dalby GIF  -      
09
19:00
fre
19:00    
Råå IF - Linero IF  -      
10
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Dalby GIF  -      
10
10:00
lör
10:00    
Flickor 10-11, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Oxie SK vit  -      
10
11:00
lör
11:00    
Pojkar 10, Svalebo
Veberöds AIF - Linero IF röd  -      
10
11:00
lör
11:00    
Pojkar 10, Vikenplanen
Furulunds IK gul - Linero IF vit  -      
10
11:30
lör
11:30    
Pojkar 09, lyckevallen C-plan 7-manna
Löberöds IF - Linero IF vit  -      
10
11:30
lör
11:30    
Flickor 10-11, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Genarps IF  -      
10
12:00
lör
12:00    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Maglasäte IF  -      
10
12:00
lör
12:00    
Flickor 08-09, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Linero IF vit  -      
10
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - Malmö FF  -      
11
sön
00:00    
Herrar, fotboll, Bortaplan
Ariana FC - Linero IF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Lunds FF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - FC Möjligheten  -      
11
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF grön - Lunds FF grön  -      
11
12:00
sön
12:00    
Flickor 08-09, Uppkravallen, konstgrs 7-manna 1
Uppåkra IF - Linero IF röd  -      
11
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06, Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF vit - Lunds BOIS  -      
11
13:30
sön
13:30    
Pojkar 09, Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK grön - Linero IF röd  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10, Bortaplan
LBK 7-manna kick-off - Linero IF  -      
17
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Bortaplan
Lunds BKs 9-manna-kickoff - Linero Idrottsförening  -      
17
14:00
lör
14:00    
Herrjuniorer, fotboll, Linero IP A-plan
Linero IF - IF Lödde 2  -      
18
08:00
sön
08:00    
Pojkar 09, Klostergården/Smörlyckan
 
LBK 7-mannakickoff - Linero IF  -      
18
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08, Bortaplan
Lunds BKs 9-manna-kickoff - Linero Idrottsförening  -      
 
Hitta vår hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Felanmälan
Väder

klart.se