Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
APRIL 2019
 
07
11:15
sön
11:15    
Linero IP - Konstgräs
 
Linero Idrottsförening - Lunds Bois, Askeröds IF  -      
 
27
09:20
lör
09:20    
Linero IP - Gräsplan
 
Linero Idrottsförening - F11 Knattespel  -      
28
12:30
sön
12:30    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F10 - Södra Sandby  -      
MAJ 2019
 
05
09:20
sön
09:20    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F10-Lunds BOIS  -      
 
11
08:50
lör
08:50    
Uppåkravallen
F10-Uppåkra IF - Linero Idrottsförening  -      
12
09:20
sön
09:20    
Bortaplan
 
F11-Knattespel i Borgeby - Linero Idrottsförening  -      
 
18
09:30
lör
09:30    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F10-Dalby GIF  -      
 
25
12:30
lör
12:30    
Bortaplan
 
F11 Knattespel Veberöd - Linero Idrottsförening  -      
26
16:00
sön
16:00    
Akeröds IP
F10 - Askeröds IF - Linero Idrottsförening  -      
JUNI 2019
 
08
09:40
lör
09:40    
Bortaplan
 
F11 Knattespelsavslutning Lödde - Linero Idrottsförening  -      
 
15
09:30
lör
09:30    
Bortaplan
F10-Södra Sandby IF - Linero Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2019
 
10
09:00
lör
09:00    
Bortaplan
Borgeby cup - Linero Idrottsförening  -      
 
17
09:20
lör
09:20    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Dalby GIF och Skanör Falsterbo IF  -      
 
24
10:30
lör
10:30    
Bortaplan
F2010 mot Södra Sandby - Linero Idrottsförening  -      
25
11:00
sön
11:00    
Bortaplan
F2010 mot Oxie SK - Linero Idrottsförening  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
09:20
sön
09:20    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Uppåkra IF och Lilla Torg FF  -      
01
10:15
sön
10:15    
Bara
 
F2011 Knattespel - Linero Idrottsförening  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Bortaplan
F2010 mot Uppåkra IF - Linero Idrottsförening  -      
07
09:20
lör
09:20    
Bortaplan
F2010 mot Genarps IF - Linero Idrottsförening  -      
 
14
09:20
lör
09:20    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Backarnas FF och Vellinge IF  -      
14
10:15
lör
10:15    
Staffanstorp
 
F2011 mot TFK Nova Eslöv och FC Staffanstorp - Linero Idrottsförening  -      
 
22
09:30
sön
09:30    
Bortaplan
F2010 mot Bara GIF - Linero Idrottsförening  -      
 
28
09:30
lör
09:30    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Furulunds IK och Trelleborgs FF  -      
29
10:15
sön
10:15    
Veberöd
 
F2011 mot Uppåkra IF och Lunds FF - Linero Idrottsförening  -      
OKTOBER 2019
 
05
09:45
lör
09:45    
Tolvans IP, Löddeköpinge
 
Knattespelsfinalen - Linero Idrottsförening  -      
05
10:20
lör
10:20    
Bortaplan
F2010 mot Dalby GIF - Linero Idrottsförening  -      
06
09:30
sön
09:30    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Trelleborgs FF  -      
 
12
09:20
lör
09:20    
Linero IP - Gräsplan
Linero Idrottsförening - F2010 mot Södra Sandby  -      
12
09:30
lör
09:30    
Bortaplan
F2010 mot BK Höllviken - Linero Idrottsförening  -      
 
Hitta vår hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Felanmälan
Väder

klart.se