SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 14
Linero Idrottsförening
Herrar
Herrar
Herrar, futsal
Herrjuniorer, P19
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Flicklag
Flickor 08-09
Flickor 10-11
Flickor 12-13
Flickor 14-15
Flickor 16-17
Knattelag
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Pojkar 17
Flickor och pojkar 18
Övriga lag
Målvaktsträning
Idrott hela livet
Tävlingsfri fotboll
Klubbstugan
Intranät
Föreningsgrupper
Styrelse
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Linero Idrottsförening
Herrar
Herrar
Herrar, futsal
Herrjuniorer, P19
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Flicklag
Flickor 08-09
Flickor 10-11
Flickor 12-13
Flickor 14-15
Flickor 16-17
Knattelag
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16
Pojkar 17
Flickor och pojkar 18
Övriga lag
Målvaktsträning
Idrott hela livet
Tävlingsfri fotboll
Klubbstugan
Intranät
Föreningsgrupper
Styrelse
Linero Idrottsförening
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P10 Sydvästra D1, vår
2024: P10 Sydvästra D2, vår
2023: P9 Sydvästra ljusblå, höst (nybörjare)
2023: P9 Sydvästra ljusgrön, höst (nybörjare)
2023: P9 Sydvästra ljusgrön, vår
2023: P9 Sydvästra ljusgul, vår
2022: P8 Sydvästra Blå, höst
2022: P8 Sydvästra blå, vår
2022: P8 Sydvästra Röd, höst
2022: P8 Sydvästra röd, vår
MARS 2024
09
13:00
lör
13:00
Bortaplan
Lunds BK -
Linero Idrottsförening
-
16
10:00
lör
10:00
Bortaplan
Lunds FF -
Linero Idrottsförening
-
23
09:30
lör
09:30
Linero IP - Konstgräs (½) B
Linero Idrottsförening
- Södra Sandby IF
-
23
09:30
lör
09:30
Linero IP - Konstgräs (½) B
Linero Idrottsförening
- Södra Sandby
-
APRIL 2024
14
10:30
sön
10:30
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF vit -
Linero IF röd
-
20
11:30
lör
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård marin -
Linero IF vit
-
21
12:00
sön
12:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd
- Oxie SK grå
-
27
10:00
lör
10:00
Snogeröds IP A-plan 7-manna 1
Snogeröds IF -
Linero IF röd
-
28
10:00
sön
10:00
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit
- FC Bellevue vit
-
MAJ 2024
04
11:30
lör
11:30
Möllevallen, Skivarp A-plan 7-manna
Skivarps GoIF -
Linero IF vit
-
05
10:00
sön
10:00
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd
- Bara GoIF vit
-
19
10:00
sön
10:00
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit
- Skegrie BK grön
-
19
10:30
sön
10:30
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK turkos -
Linero IF röd
-
25
12:00
lör
12:00
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd
- Uppåkra IF grön
-
26
10:45
sön
10:45
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
IFK Malmö FK gul -
Linero IF vit
-
JUNI 2024
01
12:30
lör
12:30
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit
- Sorgenfri FF orange
-
02
11:00
sön
11:00
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Sorgenfri FF svart -
Linero IF röd
-
08
12:00
lör
12:00
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd
- Södra Sandby IF
-
09
10:00
sön
10:00
Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul -
Linero IF vit
-
15
12:00
lör
12:00
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit
- Tygelsjö IK svart
-
16
10:00
sön
10:00
Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF -
Linero IF röd
-
Hitta hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Råd & vård av idrottsskador
Felanmälan & Journummer