Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2018
 
01
13:15
lör
13:15    
Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero IF - två lag - Furulunds IK  -      
 
08
10:45
lör
10:45    
Oxievång idrottshall, Oxie
 
Tomtecupen - Linero IF - två lag  -      
 
28
11:45
fre
11:45    
Baltiska hallen, Malmö
 
Skånecupen - Linero IF - två lag  -      
JANUARI 2019
 
03
07:45
tor
07:45    
Bråhögshallen, Staffanstorp
 
Bråhögscupen - Linero IF - två lag  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
Kristianstad Arena
 
Kristanstad Arena Cup - Linero IF - två lag  -      
FEBRUARI 2019
 
21
11:50
tor
11:50    
Bergahallen, Eslöv
 
Sportlovscupen - Linero IF - två lag  -      
MARS 2019
 
10
10:00
sön
10:00    
Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero IF - Eslövs BK  -      
 
30
08:00
lör
08:00    
Linero IP - Konstgräs
 
Linero IF - två lag - Linerocupen för P09  -      
APRIL 2019
 
06
12:00
lör
12:00    
Smörlyckans IP, Lund
 
LBK:s 7-mannakickoff - Linero IF - två lag  -      
 
13
09:30
lör
09:30    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Linero IF vit  -      
14
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Dalby GIF vit  -      
14
13:00
sön
13:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Dalby GIF blå  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Vikenplanen
Furulunds IK gul - Linero IF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC lila - Linero IF röd  -      
MAJ 2019
 
05
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Åkarps IF 1  -      
05
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Bjärreds IF blå  -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Linero IF röd  -      
12
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
 
19
09:30
sön
09:30    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Arlövs BI blå  -      
19
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Lunds FF grön  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - Linero IF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC svart - Linero IF vit  -      
 
30
08:00
tor
08:00    
Höllviken
 
Halör Cup dag 1-3 - Linero IF  -      
JUNI 2019
 
09
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
09
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Värpinge IF vit  -      
 
15
09:00
lör
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike blå - Linero IF röd  -      
16
09:30
sön
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Linero IF vit  -      
AUGUSTI 2019
 
18
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Limhamns FF blå  -      
18
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Husie IF grön  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF svart - Linero IF vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Linero IF röd  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Bjärreds IF röd  -      
01
11:30
sön
11:30    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Veberöds AIF svart  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Linero IF röd  -      
07
10:00
lör
10:00    
Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Arlövs BI blå - Linero IF vit  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - GIF Nike blå  -      
15
11:45
sön
11:45    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Dalby GIF vit  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Linero IF vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - Linero IF röd  -      
 
29
09:30
sön
09:30    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Löberöds IF  -      
29
11:00
sön
11:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - IFK Simrishamn blå  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Åkarps IF 1  -      
05
14:00
lör
14:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF blå - Linero IF röd  -      
 
12
16:00
lör
16:00    
Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
Klågerups GoIF - Linero IF vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Uppåkra IF grön  -      
 
26
07:40
lör
07:40    
Staffansvallen, Staffanstorp
 
Pågacupen - Linero IF - två lag  -      
NOVEMBER 2019
 
09
16:00
lör
16:00    
Wihlborgs Arena, Bunkeflostrand
 
Trianon Olympic Cup - Linero IF - två lag  -      
 
30
12:30
lör
12:30    
Linero IP - Konstgräs (½) A
Linero IF - Furulunds IK  -      
DECEMBER 2019
 
07
15:15
lör
15:15    
Vikenhallen, Furulund
 
FIK´s futsalcup - Linero IF - två lag  -      
 
29
08:00
sön
08:00    
Baltiska hallen
 
Skånecupen - Linero IF  -      
 
Hitta vår hjärtstartare
Vi sponsrar Linero IF
Felanmälan
Väder

klart.se